Про магазин

У нашому інтернет-магазині ІТ Клімат Ви знайдете інформацію, про цікаві для Вас товари; зможете отримати консультацію фахівців і купити товари, які Вас цікавлять. На сторінках нашого магазину Вас чекає величезний вибір товарів, представлена ​​продукція сертифікована, сучасна, надійна, і, що важливо, за прийнятними цінами. Також Ви зможете замовити послуги по встановленню обладнання, проектуванню різних інженерних систем.

Наша задача

Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати і просвіщати покупця. Озброївшись всебічною інформацією про цікавий пристрій і його головних конкурентів, Ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару, який Вам потрібен. Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - як приватних покупців, так і організацій. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% в Ваших руках.

Наша мета

Ми прагнемо надати Вам максимум корисної інформації про товари що продаємо. Інтернет-магазин забезпечений простими і ефективними інструментами підбору товарів за технічними характеристиками. Наприклад, в категорії ви можете задати сортування по параметрам. Ми готові запропонувати 100% сумісні супутні товари, аксесуари і витратні матеріали. Всі товари і послуги в нашому магазині супроводжуються гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії і сервісної підтримки в Україні.

Надавані послуги

Крім покупки товарів в нашій компанії Ви можете замовити і послуги з монтажу, проектування, ремонту обладнання за доступними цінами і високою якістю. При цьому Ви економите свій час і фінанси так як при покупці товарів у нас діють знижки на установку окремих товарних позицій.

Послуги із проектування й монтажу:

  • систем опалення із застосуванням передових технологій і матеріалів;
  • систем кондиціонування від побутових спліт-систем до мульти зональних VRV/VRF;
  • систем вентиляції, автоматизації різного ступеня складності;
  • установка кондиціонерів, водонагрівачів, газових колонок, котлів, теплових насосів та інших видів техніки наданих в асортименті нашого інтернет магазину.

Довірте установку своєї техніки професіоналам, і вона прослужить вам тривалий час!